Foci | Belebetegedett egészsége romlásába, ezért már az otthonát sem hajlandó elhagyni minden idők egyik legnagyobb labdarúgója, Edson Arantes do Nascimento, vagy ahogy a világon mindenki ismeri, Pelé. Fia szerint depressziós az egészségi állapota miatt.

Kerékpár

2020. február 11., kedd

Egy csapatnyi kerékpáros folytathatja külföldön Stubán Ferenc jóvoltából

Kerékpár | Az egykori szövetségi kapitány – akinek vezetésével két olimpiára és számos világbajnokságra jutottak ki magyar versenyzők – segítségével kaptak lehetőséget fiatal magyar tehetségek külföldi soroknál.

Vas Kata Blanka

2020. február 3., hétfő

Vas Kata Blanka VB ezüstérmes cyclocrossban

Kerékpár | Svájcban rendezték az U23-as téli terepkerékpár (cyclocross) világbajnokságot, amelyen Vas Kata Blanka a második helyen zárt. A magyar versenyzőnek ez volt az első első nagy U23-as megmérettetése és ez az első magyar érem a szakág történetében.

Liu Shaoang és Liu Shaoilin Sándor

2020. január 27., hétfő

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang is remekelt az EB-n

Gyorskorcsolya | A magyar csapat összes érmét a Liu testvérek szerezték a cívis városban megrendezett rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon: Shaoang két arany- és két ezüstérmet, míg bátyja, Shaolin Sándor két aranyat és egy ezüstöt nyert.

Kobe Bryant

Elhunyt Kobe Bryant, a kosárlabdasport legendás alakja

Gyász | Helikopter-balesetben életét vesztette január 26-án, vasárnap Kobe Bryant kétszeres olimpiai bajnok, visszavonult amerikai profi kosárlabdázó – jelentette először az amerikai TMZ hírportál, majd műsorát megszakítva valamennyi amerikai tévéállomás.

Vízilabda

Európa élén férfi pólósaink, női válogatottunk bronzérmet szerzett

Vízilabda | A magyar válogatott nyerte a Duna Arénában rendezett vízilabda Európa-bajnokság férfitornáját, miután drámai csatában, ötméteresek után legyőzte a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapatot. A hölgyek Hollandia legyőzésével bronzérmet nyertek.

Sí

2020. január 10., péntek

Huszonhárom magyar versenyző a Téli Ifjúsági Olimpián

Olimpia | A Magyar Olimpiai Bizottság honlapján olvasható összeállítás alapján a svájci Lausanneban – amely 2015 júliusában nyerte el a rendezés jogát – nyolc sportág 16 szakágában, összesen 81 versenyszámban avatnak bajnokot.

Lewis Hamilton

2019. december 26., csütörtök

Az európai hírügynökségek szerint ők a legjobb sportolók a kontinensen 2019-ben

Lista | Lewis Hamilton végzett az élen az európai hírügynökségek – köztük a Magyar Távirati Iroda (MTI) – 2019 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán, amelyen Hosszú Katinka a 13. lett.

Zsóri Dániel és Szarvas Péter

2019. december 24., kedd

Emlékplakettet kapott Békéscsabán Zsóri Dániel

Foci | Szarvas Péter, Békéscsaba polgármestere emlékplakettet adott át a békéscsabai utánpótlásban nevelkedett Zsóri Dánielnek, aki szeptember 23-án átvehette a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) által adományozott, az év legszebb góljának járó Puskás-díjat.

Michelisz Norbert

2019. december 16., hétfő

Michelisz Norbert világkupa-győztes

Autósport | A Hyundai magyar pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját, miután az idényzáró malajziai futamon összetettbeli riválisa műszaki hiba miatt nem szerzett pontot, a magyar versenyző pedig ötödik lett.

Foci

2019. november 27., szerda

Tíz liverpooli az UEFA év csapatának bő keretében

Foci | Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta annak az 50 játékosnak a névsorát, akik közül a szurkolók kiválaszthatják az év álomcsapatát. A jelöltek közül Cristiano Ronaldo vezet.

Foci

2019. október 28., hétfő

Vereséggel kezdte a magyar válogatott az U17-es foci VB-t

Foci | Preisinger Sándor szövetségi edző csapata sokáig vezetett Nigéria ellen, de a hajrában három gólt kapott és végül 4-2 arányban kikapott első mérkőzésén a Brazíliában zajló korosztályos labdarúgó-világbajnokságon.

Lionel Messi és Cristiano Ronaldo

2019. október 18., péntek

Még mindig megy a rivalizálás CR7 és Messi között

Foci | A portugál klasszis egy nyilatkozatában arra buzdította a Barcelona csapatkapitányát, hogy hozzá hasonlóan lépjen ki a komfortzónájából és próbálja ki magát a spanyolon kívül egy másik bajnokságban is. Az argentin most reagált.

U17 válogatott

U17-es foci VB: a legjobb tizenhat közé jutás a cél

Foci | Preisinger Sándor szövetségi edző kijelentette: a magyar válogatott egyértelmű célja, hogy csoportjából a nyolcaddöntőbe jusson az október 26. és november 17. között megrendezésre kerülő U17-es labdarúgó-világbajnokságon.

Horvátország-Magyarország EB selejtező 2019

2019. október 11., péntek

Ez nem jött össze: sima vereség a VB-ezüstérmestől

Foci | A magyar labdarúgó-válogatott 3-0 arányban kikapott a világbajnoki ezüstérmes horvát csapat vendégeként a spliti Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen. Luka Modric már az ötödik percben betalált a magyar kapuba.