2020. október 20., kedd
Kovács Bálint

Remekül kezdett Kovács Bálint a német bajnokságban

Az időmérő edzéseket megnyerte és mindkét futamon harmadik lett a H-Moto Team versenyzője a gyorsaságimotoros német bajnokság (IDM) Suzuki Cup kategóriájában, a Lausitzringen rendezett idénynyitó hétvégén.

Megjelent: 2019. május 20., hétfő 15:41  ·  Rovat: Sport  ·  Forrás: MTI  ·  Indexkép: hmoto.com
Megjelent: 2019. május 20., hétfő 15:41 | Rovat: Sport
Forrás: MTI
Indexkép: hmoto.com

A tavaly összetettben ebben a géposztályban harmadik 18 éves motoros a csapat hétfői közleménye szerint szombaton műszaki gondjai ellenére ért célba harmadikként, míg vasárnap egy zökkenőmentes futamon, végig a szűk élmezőnyben versenyezve lett ismét harmadik.

Partnerünk▾

V4 Kerékpárverseny

Az volt a célom a hétvége előtt, hogy két dobogós helyezést érjek el, ez pedig sikerült, de ha harcban akarok lenni a bajnoki címért, akkor rengeteget kell még dolgozni, és úgy vélem, a beállítások mellett a kanyartechnikámon kell legfőképpen javítani” – mondta Kovács Bálint.

A H-Moto Team másik pilótája, a 15 éves Kakuszi Ádám most mutatkozott be az IDM-ben, mégpedig a Supersport 300 kategóriában, amelynek mindkét futamán 13., pontszerző helyen ért célba a 36 motorost felvonultató nemzetközi mezőnyben.