Címke: VB

Foci

2019. október 28., hétfő

Vereséggel kezdte a magyar válogatott az U17-es foci VB-t

Sport | Preisinger Sándor szövetségi edző csapata sokáig vezetett Nigéria ellen, de a hajrában három gólt kapott és végül 4-2 arányban kikapott első mérkőzésén a Brazíliában zajló korosztályos labdarúgó-világbajnokságon.

U17 válogatott

2019. október 18., péntek

U17-es foci VB: a legjobb tizenhat közé jutás a cél

Sport | Preisinger Sándor szövetségi edző kijelentette: a magyar válogatott egyértelmű célja, hogy csoportjából a nyolcaddöntőbe jusson az október 26. és november 17. között megrendezésre kerülő U17-es labdarúgó-világbajnokságon.

Keresztrejtvény

2019. október 10., csütörtök

Junior magyar bronzérem a rejtvényfejtő VB-n

Hírek | Bronzérmes lett Gyimesi Péter magyar rejtvényfejtő a németországi világbajnokságon, a legfeljebb 18 éves versenyzők között a junior kategóriában egy amerikai és egy japán fiatal mögött – közölte István György, a válogatott csapatkapitánya.

Kajak-kenu VB 2019, Szeged

2019. augusztus 27., kedd

Öt arany-, négy ezüst- és egy bronzéremmel zártuk a kajak-kenu VB-t

Sport | Magyarország a harmadik helyen végzett az éremtáblázaton a Szegeden rendezett, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon. Az olimpiai versenyszámokat tekintve hazánk szerezte a legtöbb érmet.

Berecz Blanka

2019. augusztus 26., hétfő

Két éremmel zártak junior úszóink a budapesti VB-n

Sport | Százharminc nemzet több mint ezer versenyzőjének részvételével rendezték meg a 7. junior úszó-világbajnokságot augusztus 20-25. között Budapesten, a Duna Arénában. A magyar sportolók egy arany- és egy ezüstérmet szereztek.

Magyar Nagydíj 2018

2019. augusztus 1., csütörtök

Jön a Magyar Nagydíj: Hamilton hetedszer, Vettel harmadszor, Verstappen először nyerhet

Sport | Vasárnap rendezik meg 34. alkalommal a Hungaroringen a Forma-1-es Magyar Nagydíjat: az idei futamgyőzelemre papíron három pilótának van nagy esélye.

A 18. vizes világbajnokság magyar aranyérmesei

2019. július 29., hétfő

Öt magyar aranyérem a vizes VB-n

Sport | Az ötös szám jegyében zárult magyar részről a 2019-es vizes világbajnokság a dél-koreai Kvangdzsuban, hiszen öt aranyérmet szereztünk, amellyel hazánk az ötödik helyen végzett az éremtáblázaton. Hosszú Katinka kettő, Rasovszky Kristóf, Milák Kristóf és Kapás Boglárka egy-egy aranyat szerzett.

Történelmi kiütéssel rajtoltak női pólósaink

2019. július 15., hétfő

Történelmi kiütéssel rajtoltak női pólósaink a vizes VB-n

Sport | Bíró Attila együttese 64-0 arányú sikerével a sportág történetének legnagyobb arányú győzelmét aratta: az eddigi rekordot Jugoszlávia tartotta, amely az 1985-ös Universiadén 62-0-ra ütötte ki Guatemalát.

Aranycsapat

2019. július 4., csütörtök

Hatvanöt éve vesztette el a berni VB-döntőt az Aranycsapat

Sport | A magyar labdarúgó-válogatott hatvanöt éve elvesztett berni világbajnoki döntőjére emlékezett az Aranycsapat Testület. A németek 1954-ben kétgólos hátrányból fordítottak.

Red Bull Air Race

2019. május 29., szerda

Megszűnik a Red Bull Air Race

Sport | Az idei lesz a Red Bull Air Race gyorsasági műrepülő világbajnokság utolsó szezonja, július közepén Zamárdiban rendezik a sorozat történetének utolsó előtti versenyét.

Fekvenyomás

Fekvenyomó VB: öt magyar aranyérem Tokióban

Sport | Öt aranyérmet, valamint a magyar szövetség információi szerint számos dobogós és pontszerző helyet szereztek a magyar versenyzők a fekvenyomó-világbajnokságon Tokióban.

Foci U17

2019. május 16., csütörtök

Ötödik lett az EB-n és kijutott a VB-re az U17-es fociválogatott

Sport | A magyar válogatott tizenegyes-párbajban legyőzte Belgiumot az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon, így ötödik lett és kijutott az őszi világbajnokságra.