Címke: kerékpár

Visegrad 4 Juniors

2019. október 11., péntek

Visegrad 4 Juniors: országúti kerékpáros ifjúsági világkupa Magyarországon

Sport | Közel száz év után ad otthont hazánk országúti kerékpáros világversenynek 2020. július 24-26. között, amikor is az Országúti Világkupa kilencedik állomása lesz a háromnapos magyar verseny junior korosztályban.

V4 Special Series 2019

2019. július 24., szerda

Két versennyel zárult idén a hazai V4-es kerékpáros szezon

Sport | Szombaton és vasárnap került megrendezésre a Visegrad 4 Special Series egy-egy UCI 1.2-es besorolású versenye. Mindkét viadal Vásárosnaményban rajtolt, de amíg az első napon Nyíregyházáig, addig másnap Ibrányig tekert a mezőny.

Magyar győzelem a Giro E-versenyen

2019. június 1., szombat

Sport | Teljesen hazai fejlesztésű kerékpárokkal magyar csapat nyerte a Giro d’Italia betétprogramjaként megrendezett olaszországi Giro E-viadalt, amelyben elektromos kerékpárokkal versenyeztek a résztvevők.

V4 Ladies Series Pannonhalma

2019. május 12., vasárnap

Orosz győzelem Magyarország első profi női kerékpárversenyén

Sport | Polina Kirillova (Oroszország) szerezte meg a győzelmet hazánk első UCI 1.2-es besorolású női kerékpárversenyén, a legjobb magyar kerekes Vas Kata Blanka lett, aki a 10. helyen ért célba.

V4 Kerékpárverseny 2019

2019. május 11., szombat

V4 Kerékpárverseny 2019: lengyel győzelem Pannonhalmán

Sport | A lengyel Pawel Franczak (Voster-ATS) nyerte a 7. Visegrád 4 Kerékpárverseny magyar szakaszát, a legjobb magyar kerekes Dina Márton (Pannon Cycling Team) lett, aki a 13. helyen ért célba.