Címke: győzelem

Történelmi kiütéssel rajtoltak női pólósaink

2019. július 15., hétfő

Történelmi kiütéssel rajtoltak női pólósaink a vizes VB-n

Sport | Bíró Attila együttese 64-0 arányú sikerével a sportág történetének legnagyobb arányú győzelmét aratta: az eddigi rekordot Jugoszlávia tartotta, amely az 1985-ös Universiadén 62-0-ra ütötte ki Guatemalát.

Magyar győzelem a Giro E-versenyen

2019. június 1., szombat

Sport | Teljesen hazai fejlesztésű kerékpárokkal magyar csapat nyerte a Giro d’Italia betétprogramjaként megrendezett olaszországi Giro E-viadalt, amelyben elektromos kerékpárokkal versenyeztek a résztvevők.

Európai perbeszédversenyt nyertek ELTE-s hallgatók

2019. május 27., hétfő

Hírek | Az ELTE hallgatói első helyezést értek el a Hágában megrendezett Telders európai perbeszédversenyen. A döntőben a csapatnak az alperesi oldalon kellett érvelnie – közölte a felsőoktatási intézmény.

MOL Vidi FC, Magyar Kupa

2019. május 25., szombat

Másodszor hódította el a Magyar Kupát a Vidi

Sport | A MOL Vidi FC hátrányról fordítva 2-1-re legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó Magyar Kupa fináléjában, melyet a Groupama Arénában rendeztek. A székesfehérvári együttes 13 év után lett ismét kupagyőztes.

Görbicz Anita

2019. május 12., vasárnap

Veretlenül lett Bajnokok Ligája-győztes a Győr

Sport | A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a budapesti négyes döntő második játéknapján.

Az EHF Kupát nyert Siófok KC

2019. május 11., szombat

A Siófok nyerte a női EHF Kupát

Sport | A Siófok KC házigazdaként 26-21-re legyőzte a dán Esbjerg csapatát a női kézilabda EHF Kupa döntőjének szombati visszavágóján, így 47-42-es összesítéssel elhódította a trófeát.

ELTE Jessup 2019

2019. május 8., szerda

Az oktatási államtitkár köszöntötte a Jessup nemzetközi perbeszédverseny győztes csapatát

Hírek | Bódis József, az Emberi Erőforrások Minisztériumának oktatásért felelős államtitkára köszöntötte a Jessup nemzetközi perbeszédverseny idei győztesét, az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) csapatát.