Címke: ezüstérem

Gáspár Lalita

2019. szeptember 16., hétfő

Magyar érmek a junior puskások versenyében a sportlövő EB-n

Sport | Egy ezüst- és két bronzérmet szereztek a fiatal magyar sportolók a bolognai sportlövő Európa-bajnokságon. Az érmek közül kettőt csapatversenyben, egyet egyéniben szereztek junior sportlövőink.

Kajak-kenu VB 2019, Szeged

2019. augusztus 27., kedd

Öt arany-, négy ezüst- és egy bronzéremmel zártuk a kajak-kenu VB-t

Sport | Magyarország a harmadik helyen végzett az éremtáblázaton a Szegeden rendezett, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon. Az olimpiai versenyszámokat tekintve hazánk szerezte a legtöbb érmet.

Berecz Blanka

2019. augusztus 26., hétfő

Két éremmel zártak junior úszóink a budapesti VB-n

Sport | Százharminc nemzet több mint ezer versenyzőjének részvételével rendezték meg a 7. junior úszó-világbajnokságot augusztus 20-25. között Budapesten, a Duna Arénában. A magyar sportolók egy arany- és egy ezüstérmet szereztek.

Földgömb

2019. augusztus 9., péntek

Magyar sikerek születtek a nemzetközi földrajz versenyen

Hírek | Két ezüstérmet nyertek magyar középiskolások az elmúlt napokban rendezett Földrajzi Olimpián (International Geography Olympiad) Hongkongban – tájékoztatta a Pécsi Tudományegyetem (PTE) az MTI-t.

Kémia

2019. augusztus 2., péntek

Négy érmet nyertek magyar gimnazisták a párizsi kémiai diákolimpián

Hírek | Két ezüst- és két bronzérmet nyertek magyar diákok a július 21. és 29. között megrendezett 51. Nemzetközi Kémiai Diákolimpián Párizsban – közölte Magyarfalvi Gábor, a magyar csapat vezetője.

Aranycsapat

2019. július 4., csütörtök

Hatvanöt éve vesztette el a berni VB-döntőt az Aranycsapat

Sport | A magyar labdarúgó-válogatott hatvanöt éve elvesztett berni világbajnoki döntőjére emlékezett az Aranycsapat Testület. A németek 1954-ben kétgólos hátrányból fordítottak.

Súlyzó

2019. május 28., kedd

Tizenhat magyar arany a MOM Sportban

Sport | A magyar sportolók tizenhat arany-, tizenhét ezüst- és tizenhárom bronzérmet nyertek a WBPF nevű szervezet Budapesten, a MOM Sportban megrendezett 10. fitnesz és testépítő Európa-bajnokságán.