Címke: díj

Stadion, foci

2019. szeptember 5., csütörtök

Puskás-díj: Zsóri Dániel gólja is a legjobb három között

Sport | Zsóri Dániel találata bekerült a legjobb három közé az év góljáért járó Puskás-díj szavazásán – adta hírül a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) honlapja, amely közzétette a többi kategória döntőseit is.

Foci

2019. augusztus 1., csütörtök

Megvannak a jelöltek a FIFA Év játékosa díjra

Sport | A Bajnokok Ligája-győztes Liverpoolból három futballista is jelölt a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) által kiosztásra kerülő Év játékosa díjra. A győzteseket a FIFA a szeptember 23-i gáláján hirdeti ki.

Trónok harca

2019. július 18., csütörtök

Rekordszámú Emmy-jelölést kapott a Trónok harca

Kikapcsolódó | 32 jelölést kapott a legrangosabb amerikai televíziós elismerésre, az Emmy-díjra a Trónok harca című sorozat nyolcadik évada. Gyártója, az HBO 137 jelöléssel jóval megelőzte a 117 jelölést kapott Netflixet.

Kőműves

2019. július 10., szerda

Kőművesek és burkolók pályázatait várja a Mapei

Figyu! | Tovább csökkent az építőipart választó fiatalok száma, a szakemberhiány kezelhetetlenné vált, ezért ötödik alkalommal is kiírta a Mapei Kft. a Mesterek Mestere Díj pályázatot.

Nemes Jeles László

2019. május 19., vasárnap

A Napszállta nyerte el a France Culture diákzsűrijének díját

Cool-turmix | Nemes Jeles László Napszállta című filmje nyerte el a France Culture francia kulturális közrádió diákzsűrijének díját, amelyet a 72. cannes-i fesztiválon adtak át.