Címke: bronzérem

Vízilabda

2020. január 27., hétfő

Európa élén férfi pólósaink, női válogatottunk bronzérmet szerzett

Sport | A magyar válogatott nyerte a Duna Arénában rendezett vízilabda Európa-bajnokság férfitornáját, miután drámai csatában, ötméteresek után legyőzte a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapatot. A hölgyek Hollandia legyőzésével bronzérmet nyertek.

Keresztrejtvény

2019. október 10., csütörtök

Junior magyar bronzérem a rejtvényfejtő VB-n

Hírek | Bronzérmes lett Gyimesi Péter magyar rejtvényfejtő a németországi világbajnokságon, a legfeljebb 18 éves versenyzők között a junior kategóriában egy amerikai és egy japán fiatal mögött – közölte István György, a válogatott csapatkapitánya.

Kajak-kenu VB 2019, Szeged

2019. augusztus 27., kedd

Öt arany-, négy ezüst- és egy bronzéremmel zártuk a kajak-kenu VB-t

Sport | Magyarország a harmadik helyen végzett az éremtáblázaton a Szegeden rendezett, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon. Az olimpiai versenyszámokat tekintve hazánk szerezte a legtöbb érmet.

Kémia

2019. augusztus 2., péntek

Négy érmet nyertek magyar gimnazisták a párizsi kémiai diákolimpián

Hírek | Két ezüst- és két bronzérmet nyertek magyar diákok a július 21. és 29. között megrendezett 51. Nemzetközi Kémiai Diákolimpián Párizsban – közölte Magyarfalvi Gábor, a magyar csapat vezetője.

Tóth Krisztián

2019. július 4., csütörtök

Universiade: a megnyitón a zászlót vitte, majd megszerezte az első magyar érmet

Sport | A cselgáncsozó Tóth Krisztián az első magyar érmes a Nápolyban zajló 30. nyári Universiadén, aki nem sokkal korábban a megnyitón még a zászlót vitte.

Súlyzó

2019. május 28., kedd

Tizenhat magyar arany a MOM Sportban

Sport | A magyar sportolók tizenhat arany-, tizenhét ezüst- és tizenhárom bronzérmet nyertek a WBPF nevű szervezet Budapesten, a MOM Sportban megrendezett 10. fitnesz és testépítő Európa-bajnokságán.