Címke: aranyérem

Fekvenyomás

2019. május 29., szerda

Fekvenyomó VB: öt magyar aranyérem Tokióban

Sport | Öt aranyérmet, valamint a magyar szövetség információi szerint számos dobogós és pontszerző helyet szereztek a magyar versenyzők a fekvenyomó-világbajnokságon Tokióban.

Súlyzó

2019. május 28., kedd

Tizenhat magyar arany a MOM Sportban

Sport | A magyar sportolók tizenhat arany-, tizenhét ezüst- és tizenhárom bronzérmet nyertek a WBPF nevű szervezet Budapesten, a MOM Sportban megrendezett 10. fitnesz és testépítő Európa-bajnokságán.

Kick-box

2019. május 20., hétfő

Kick-box VK: tizenkét magyar arany Budapesten

Sport | Tizenkét magyar versenyző szerzett aranyérmet a felnőttek között a kick-box világkupán, amelyen rekordlétszámú mezőny, 42 ország közel ezerhétszáz sportolója vett részt a BOK Csarnokban.

Görbicz Anita

2019. május 12., vasárnap

Veretlenül lett Bajnokok Ligája-győztes a Győr

Sport | A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a budapesti négyes döntő második játéknapján.

Az EHF Kupát nyert Siófok KC

2019. május 11., szombat

A Siófok nyerte a női EHF Kupát

Sport | A Siófok KC házigazdaként 26-21-re legyőzte a dán Esbjerg csapatát a női kézilabda EHF Kupa döntőjének szombati visszavágóján, így 47-42-es összesítéssel elhódította a trófeát.