Cristiano Ronaldo (Fotó: Free Wallpaper)

Cristiano Ronaldo a Juventushoz igazolt

Az ötszörös aranylabdás portugál labdarúgó a Real Madridtól a Juventus labdarúgócsapatához szerződött. Sajtóhírek szerint a klubváltásra százmillió euróért (32,4 milliárd forintért) került sor.

CR második gólja után (Fotó: M4 Sport screenshot)

CR duplája taszította szakadékba a Juventust Torinóban

Fantasztikus ollózós gólja után már a hazai szurkolótábor sem fütyülte ki, hanem vastapssal ismerte el a portugál klasszis teljesítményét. Az olasz csapat rendkívül nehéz helyzetben készülhet a negyeddöntő visszavágójára.

Real Madrid

A bajnok Real Madrid nyerte a labdarúgó spanyol Szuperkupát – VIDEÓ

Az idegenbeli 3-1-es sikerét követően a szerdai visszavágón a Real Madrid 2-0-ra legyőzte a kupagyőztes FC Barcelonát. A királyi gárda már az első félidőben egyértelműsítette, hogy a Szuperkupa idén Madridba kerül.

A Real Madrid nyerte az Európai Szuperkupát (Fotó: YouTube.com)

A Real Madrid nyerte az Európai Szuperkupát

A Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid nyerte a labdarúgó Európai Szuperkupát, miután kedden 2-1-re legyőzte az Európa Ligában címvédő Manchester Unitedet Szkopjéban.

UEFA Szuperkupa

Történelmi döntő előtt a Real Madrid és a Manchester United – VIDEÓ

A BL-győztes Real Madrid a negyedik, míg az EL címvédő MU a második győzelmére készül a ma esti európai labdarúgó Szuperkupa-mérkőzésen.

Megvédte címét a Real Madrid a Bajnokok Ligájában

A legrangosabb európai kupában 12. alkalommal diadalmaskodó királyi gárda lett az első csapat, amely megvédte a címét, amióta (1992/93) Bajnokok Ligájának nevezik a sorozatot, miután az idei döntőben 4-1 arányban legyőzte a Juventust.

BL-döntő: Történelmi címvédésre készül a Real Madrid, triplázna a Juventus

A Real Madrid történelmi címvédésre készül ma este, míg a Juventus a Bajnokok Ligája cardiffi fináléját követően a futballtörténelem nyolcadik triplázó klubja lehet.

Bajnok lett hazájában a labdarúgó BL mindkét döntőse

Olaszországban a Juventus, míg Spanyolországban a Real Madrid nyerte a labdarúgó-bajnokságot. A torinói csapat sorozatban hatodszor, a királyi gárda pedig öt év után nyerte meg hazája bajnokságát.

Cristiano Ronaldo

CR7 mesterhármasával előnyben a Real a BL elődöntőjében

Kedden este a madridi városi derbin Cristiano Ronaldo mesterhármasával nyert a Real Madrid az Atlético Madrid ellen, így a királyi gárda várja kedvezőbb helyzetben a jövő heti visszavágót.

El Clásico

El Clásico: Messi döntött a futball ünnepén – VIDEÓ

Egészen elképesztő színvonalú találkozón, a 92. percben szerzett góllal nyert a Real Madrid otthonában a Barcelona a spanyol bajnokság 33. fordulójában rendezett El Clásicón.

CR7 szerződést hosszabbít a Real Madriddal

Cristiano Ronaldo 2021-ig meghosszabbítja szerződését a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid labdarúgócsapatával – jelentette be honlapján a klub vasárnap.