Cristiano Ronaldo (Fotó: Free Wallpaper)

Cristiano Ronaldo a Juventushoz igazolt

Az ötszörös aranylabdás portugál labdarúgó a Real Madridtól a Juventus labdarúgócsapatához szerződött. Sajtóhírek szerint a klubváltásra százmillió euróért (32,4 milliárd forintért) került sor.

CR második gólja után (Fotó: M4 Sport screenshot)

CR duplája taszította szakadékba a Juventust Torinóban

Fantasztikus ollózós gólja után már a hazai szurkolótábor sem fütyülte ki, hanem vastapssal ismerte el a portugál klasszis teljesítményét. Az olasz csapat rendkívül nehéz helyzetben készülhet a negyeddöntő visszavágójára.

Megvédte címét a Real Madrid a Bajnokok Ligájában

A legrangosabb európai kupában 12. alkalommal diadalmaskodó királyi gárda lett az első csapat, amely megvédte a címét, amióta (1992/93) Bajnokok Ligájának nevezik a sorozatot, miután az idei döntőben 4-1 arányban legyőzte a Juventust.

BL-döntő: Történelmi címvédésre készül a Real Madrid, triplázna a Juventus

A Real Madrid történelmi címvédésre készül ma este, míg a Juventus a Bajnokok Ligája cardiffi fináléját követően a futballtörténelem nyolcadik triplázó klubja lehet.

Bajnok lett hazájában a labdarúgó BL mindkét döntőse

Olaszországban a Juventus, míg Spanyolországban a Real Madrid nyerte a labdarúgó-bajnokságot. A torinói csapat sorozatban hatodszor, a királyi gárda pedig öt év után nyerte meg hazája bajnokságát.