2017. június 25., vasárnap - Vilmos

Címke: foci

Megvédte címét a Real Madrid a Bajnokok Ligájában

A legrangosabb európai kupában 12. alkalommal diadalmaskodó királyi gárda lett az első csapat, amely megvédte a címét, amióta (1992/93) Bajnokok Ligájának nevezik a sorozatot, miután az idei döntőben 4-1 arányban legyőzte a Juventust.

BL-döntő: Történelmi címvédésre készül a Real Madrid, triplázna a Juventus

A Real Madrid történelmi címvédésre készül ma este, míg a Juventus a Bajnokok Ligája cardiffi fináléját követően a futballtörténelem nyolcadik triplázó klubja lehet.

Vasas – Ferencváros (Fotó: MTI - Illyés Tibor)

Magyar foci: bajnok a Honvéd, kupagyőztes a Fradi és megvannak az év legjobbjai is

Huszonnégy év után ismét bajnok a Budapest Honvéd, míg a Magyar Kupát a Ferencváros nyerte. Az NB I legjobb játékosa a Videoton FC szerb csatára, Danko Lazovic lett.

Bajnok lett hazájában a labdarúgó BL mindkét döntőse

Olaszországban a Juventus, míg Spanyolországban a Real Madrid nyerte a labdarúgó-bajnokságot. A torinói csapat sorozatban hatodszor, a királyi gárda pedig öt év után nyerte meg hazája bajnokságát.

Vereség öngóllal a törököktől az U17-es EB negyeddöntőjében

A magyar válogatott egy öngóllal 1-0-ra kikapott a török csapattól pénteken a Horvátországban zajló U17-es labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében.

Feszült meccsen jutott a BL-döntőbe a Real Madrid

Győzelemmel búcsúzott stadionjától az európai kupaporondon az Atlético Madrid, de a papírformának megfelelően a városi rivális, azaz a Real Madrid jutott a Bajnokok Ligája döntőjébe.

A Juventus már a Bajnokok Ligája döntőjében

Az olasz együttes cseppnyi kétséget sem hagyott afelől, hogy megérdemelten lesz ott a labdarúgó Bajnokok Ligája fináléjában, miután az elődöntő keddi visszavágóján, hazai pályán is legyőzte a Monacót.

Csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott az U17-es foci EB-n

A magyar válogatott első helyen jutott tovább a csoportjából, így pénteken Törökországgal játszik a horvátországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében.

Labdarúgó NB I: A harmincadik forduló eredményei

Az éllovas Budapest Honvéd és a vele azonos ponttal második helyezett Videoton is nyert a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójában. míg az Új Hidegkuti Nándor Stadion első örökrangadóját a Ferencváros nyerte.

CR7 mesterhármasával előnyben a Real a BL elődöntőjében

Kedden este a madridi városi derbin Cristiano Ronaldo mesterhármasával nyert a Real Madrid az Atlético Madrid ellen, így a királyi gárda várja kedvezőbb helyzetben a jövő heti visszavágót.