2017. június 25., vasárnap - Vilmos

Címke: döntő

Megvédte címét a Real Madrid a Bajnokok Ligájában

A legrangosabb európai kupában 12. alkalommal diadalmaskodó királyi gárda lett az első csapat, amely megvédte a címét, amióta (1992/93) Bajnokok Ligájának nevezik a sorozatot, miután az idei döntőben 4-1 arányban legyőzte a Juventust.

BL-döntő: Történelmi címvédésre készül a Real Madrid, triplázna a Juventus

A Real Madrid történelmi címvédésre készül ma este, míg a Juventus a Bajnokok Ligája cardiffi fináléját követően a futballtörténelem nyolcadik triplázó klubja lehet.

Megvan a „Vitázik a világ ifjúsága” idei magyar győztese

Budai Franciska, a fővárosi Osztrák Iskola tanulója lett idén a „Vitázik a világ ifjúsága” („Jugend debattiert international”) német nyelvű vitavetélkedő magyarországi döntőjének győztese.

Virtuózok

Az élő döntővel folytatódik a „Virtuózok”

Május 26-án, pénteken este hirdetik ki az MTVA komolyzenei tehetségkutatójának élő döntőjében a korcsoportok győzteseit. Az élő közvetítés 19 óra 30 perckor kezdődik a Duna Televízióban.

Győri Audi ETO KC - Vardar Szkopje (Fotó: MTI - Szigetváry Zsolt)

A Győri Audi ETO KC megnyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját

A győri lányok hosszabbítás után 31-30-ra legyőzték a macedón Vardar Szkopje csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája Papp László Budapest Sportarénában rendezett vasárnapi döntőjében.

Mogyorós, gesztenyés és gyümölcsös torták a döntőben

A Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete és az Egy Csepp Figyelem Alapítvány által szervezett Magyarország Tortája és a Magyarország Cukormentes Tortája verseny döntőjébe 5-5 torta került.

OKPV 2017 – a győztes csapat

OKPV: Már második alkalommal nyert a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium csapata

Meglepte a középiskolásokat az idei döntő esettanulmánya, amelynek témáját mindössze 72 órával a nagy megmérettetés előtt tudták meg.

Sporttörténelmi siker: megnyerte a MEVZA Kupát a BRSE (Fotó: Facebook/BRSE)

Sporttörténelmi siker: megnyerte a MEVZA Kupát a BRSE

A magyar bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes együttes a tavalyi első szlovén Calcit Ljubljana gárdáját felülmúlva szerezte meg a Közép-európai Liga aranyérmét!

MEVZA Kupa: Döntőben a Linamar-Békéscsabai RSE (Fotó: Facebook/BRSE)

MEVZA Kupa: döntőben a Linamar-Békéscsabai Röplabda SE

A Békéscsaba rendkívül simán, mindössze 68 perc alatt három játszmában múlta felül a szlovén Nova KBM Branik Maribor együttesét a női röplabda Közép-európai Liga szombati elődöntőjében.

Bocuse d'Or - Különdíjas a magyar csapat (Fotó: MTI - Szigetváry Zsolt)