2017. május 1., hétfő - Fülöp, Jakab

Címke: döntő

Mogyorós, gesztenyés és gyümölcsös torták a döntőben

A Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete és az Egy Csepp Figyelem Alapítvány által szervezett Magyarország Tortája és a Magyarország Cukormentes Tortája verseny döntőjébe 5-5 torta került.

OKPV 2017 – a győztes csapat

OKPV: Már második alkalommal nyert a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium csapata

Meglepte a középiskolásokat az idei döntő esettanulmánya, amelynek témáját mindössze 72 órával a nagy megmérettetés előtt tudták meg.

Sporttörténelmi siker: megnyerte a MEVZA Kupát a BRSE (Fotó: Facebook/BRSE)

Sporttörténelmi siker: megnyerte a MEVZA Kupát a BRSE

A magyar bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes együttes a tavalyi első szlovén Calcit Ljubljana gárdáját felülmúlva szerezte meg a Közép-európai Liga aranyérmét!

MEVZA Kupa: Döntőben a Linamar-Békéscsabai RSE (Fotó: Facebook/BRSE)

MEVZA Kupa: döntőben a Linamar-Békéscsabai Röplabda SE

A Békéscsaba rendkívül simán, mindössze 68 perc alatt három játszmában múlta felül a szlovén Nova KBM Branik Maribor együttesét a női röplabda Közép-európai Liga szombati elődöntőjében.

Bocuse d'Or - Különdíjas a magyar csapat (Fotó: MTI - Szigetváry Zsolt)

Az Egyesült Államok nyerte a Bocuse d’Or döntőjét – GALÉRIA

A Széll Tamás séf, Szabó Kevin commis, Vomberg Frigyes coach és Szulló Szabina csapatkapitány alkotta magyar csapat a legjobb hústál és a legjobb promóciós poszter különdíját kapta.

Bocuse d’Or: a nemzetközi szakácsverseny mai döntője a neten is követhető

A magyar csapat hónapok óta meghatározott terv alapján intenzív tréningen vett részt. A döntőn 9:50-kor kezdődik a magyar csapat főzése, 14:50-kor találják a vegán ételt, 15:25-kor a húsételt.

Lezajlott a döntő, megvannak a „Fölszállott a páva” díjazottjai

Sebő Ferenc: a fellépő fiatalok megmutatták, hogy a hagyományban micsoda fantasztikus erők vannak, s hogy mennyire a közösséghez kapcsolódnak az egyéni teljesítmények is.

Gálfi Dalma döntős a tokiói tenisztornán

Döntőbe jutott a 100 ezer dollár (28,4 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán Gálfi Dalma Tokióban. A 18 éves teniszező ellenfele az első kiemelt Csang Suaj lesz.

Portugália hosszabbításban lőtt góllal győzött a döntőben, így Európa-bajnok

A portugál labdarúgó-válogatott Eder hosszabbításban szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a házigazda francia csapatot a 15. labdarúgó Európa-bajnokság döntőjében.

Babos Tímea harmadik döntőjét vesztette el Wimbledonban

A magyar teniszezőnő a kazah Jaroszlava Svedova oldalán két szoros játszmában, 6:3, 6:4-re kikapott az amerikai Serena Williams, Venus Williams duótól a női páros fináléjában.