2017. június 25., vasárnap - Vilmos

Címke: aranyérem

Győri Audi ETO KC - Vardar Szkopje (Fotó: MTI - Szigetváry Zsolt)

A Győri Audi ETO KC megnyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját

A győri lányok hosszabbítás után 31-30-ra legyőzték a macedón Vardar Szkopje csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája Papp László Budapest Sportarénában rendezett vasárnapi döntőjében.

Sporttörténelmi siker: megnyerte a MEVZA Kupát a BRSE (Fotó: Facebook/BRSE)

Sporttörténelmi siker: megnyerte a MEVZA Kupát a BRSE

A magyar bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes együttes a tavalyi első szlovén Calcit Ljubljana gárdáját felülmúlva szerezte meg a Közép-európai Liga aranyérmét!

Márton Anita (Fotó: MTI - Czeglédi Zsolt)

Márton Anita aranyérmes a fedettpályás atlétikai EB-n

Az olimpiai bronzérmes sportoló megvédte címét női súlylökésben a belgrádi fedettpályás atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján. A békéscsabai színekben versenyző dobó az elmúlt években fantasztikus sorozatot produkált.

Hosszú Katinka újabb rekordot állított be ötödik egyéni aranyérmével

Hosszú Katinka megszerezte ötödik aranyérmét is a rövidpályás úszó VB-n, Windsorban. Öt egyéni aranyat korábban mindössze ketten szereztek a rövidpályás VB-k történetében.

Kilencedik rövidpályás VB aranyával a női örökranglista élén Hosszú Katinka

A keddi arany és ezüst után két aranyéremmel folytatta a versenyzést Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világbajnokságának szerdai napján.

Sikert sikerre halmoztak a fiatal magyar artisták Wiesbadenben

Az aranyérem mellett a közönség díját is elnyerték a Baross Imre Artistaképző növendékei a hétvégi XXV. Európai Ifjúsági Cirkuszfesztiválon, amelyet a németországi Wiesbadenben rendeztek.

Magyar éremeső Rióban: megvan az első arany!

Tóth Tamás 100 méter háton arany-, Biacsi Ilona 1.500 méteres futásban, valamint a női tőrcsapat ezüst-, míg Vereczkei Zsolt 50 méter háton bronzérmet szerzett Rióban.

Kozák Danuta olimpiai bajnok 500 méteren

Az UTE 29 éves versenyzője címét megvédve nagy fölénnyel győzött az 500 méteres versenyben, megszerezve a riói játékokon a magyar csapat hetedik aranyérmét.

Olimpiai bajnok a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján. A magyar kettős nagy küzdelemben harcolta ki az első helyet.

Címét megvédve olimpiai bajnok Szilágyi Áron

Simán nyert a döntőben, ezzel megvédte londoni címét Szilágyi Áron a riói olimpia szerdai férfi kardversenyében. A vívó a magyar küldöttség hetedik érmét, egyben az ötödik aranyát szerezte.